Вища рада юстиції сьогодні розгляне справу судді госпсуду Києва

ВРЮ продовжила розгляд клопотання ГПУ щодо відсторонення від правосуддя судді у звязку із притягненням її до кримінальної відповідальності

Сьогодні Вища рада юстиції продовжить розгляд клопотання заступника Генерального прокурора України Столярчука Ю.В. про продовження строку тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя судді господарського суду міста Києва Пригунової Алли Борисівни у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Початок засідання о 14:00, повідомляє з Depo.ua посиланням на відділ взаємодії зі ЗМІ Вищої ради юстиції.

Під час засідання Ради ведеться онлайн-трансляція. Нагадаємо, що Вища рада юстиції відновила свою роботу після набуття чинності змін до Конституції України в частині правосуддя з урахуванням наданих їй Основним законом повноважень, серед яких і роль у процедурі притягнення судді до кримінальної відповідальності. Раніше питання надання згоди на арешт, затримання судді належали до повноважень Верховної Ради України, питання відсторонення судді від посади - Вищій кваліфікаційній комісії суддів України.

Розгляд питання судді Пригунової Вища рада юстиції розпочала 26 жовтня. У засіданні була зроблена перерва для додаткового доопрацювання позиції ВРЮ, бо це рішення приймається на етапі зміни законодавства і відсутності закону "Про Вищу раду правосуддя".

Засідання ВРЮ продовжить 27 жовтня о 14:00.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада