Вища рада юстиції сьогодні розгляне справу судді госпсуду Києва

ВРЮ продовжила розгляд клопотання ГПУ щодо відсторонення від правосуддя судді у звязку із притягненням її до кримінальної відповідальності
Depo.Влада
27 жовтня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Сьогодні Вища рада юстиції продовжить розгляд клопотання заступника Генерального прокурора України Столярчука Ю.В. про продовження строку тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя судді господарського суду міста Києва Пригунової Алли Борисівни у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Початок засідання о 14:00, повідомляє з Depo.ua посиланням на відділ взаємодії зі ЗМІ Вищої ради юстиції.

Під час засідання Ради ведеться онлайн-трансляція. Нагадаємо, що Вища рада юстиції відновила свою роботу після набуття чинності змін до Конституції України в частині правосуддя з урахуванням наданих їй Основним законом повноважень, серед яких і роль у процедурі притягнення судді до кримінальної відповідальності. Раніше питання надання згоди на арешт, затримання судді належали до повноважень Верховної Ради України, питання відсторонення судді від посади - Вищій кваліфікаційній комісії суддів України.

Розгляд питання судді Пригунової Вища рада юстиції розпочала 26 жовтня. У засіданні була зроблена перерва для додаткового доопрацювання позиції ВРЮ, бо це рішення приймається на етапі зміни законодавства і відсутності закону "Про Вищу раду правосуддя".

Засідання ВРЮ продовжить 27 жовтня о 14:00.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада