Вища рада юстиції рекомендує звільнити понад 280 суддів-зрадників в Криму

Вищій рада юстиції України вимагає звільнити 283 суддів з Криму, які перейшли на службу в російські органи після анексії півострова
Depo.Влада
10 листопада 2015 18:05
ФОТО: depo.ua

Про це пише  depo.ua з посиланням на прес-службу ВККСУ.

10 листопада 2015 року на засіданні дисциплінарної палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалось питання про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

"Комісія, розглянувши звернення заступника Генерального прокурора України Матіоса, народного депутата України Лещенка, голови Верховного Суду України Романюка щодо дисциплінарної відповідальності суддів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, прийняла рішення рекомендувати Вищій раді юстиції звільнити 283 судді", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, за 277 кримським суддям Комісія прийняла рішення направити рекомендацію до ВРЮ про звільнення з посади через порушення присяги судді, 6 суддів з Криму Комісія рекомендує звільнити за фактами, які свідчать про порушення вимог по несумісності.

Раніше повідомлялося, що Порошенко підписав укази про звільнення п’ятьох суддів, які працювали на окупованому Донбасі та в Криму.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада