Вирок Сенцову та Кольченку - вирок здоровому глузду, - Гройсман

Вирок нашим землякам Олегу Сенцову та Олександру Кольченку - це вирок здоровому глузду. Очевидно, що рішення російського суду є політично вмотивованим
Depo.Влада
25 серпня 2015 18:47
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, повідомляє depo.ua.

"Справа, за якою судять наших громадян, не витримує жодної критики, про що неодноразово зауважували міжнародні правозахисні організації. Її головна мета - залякати українських активістів у Криму і змусити їх припинити свою діяльність", - написав спікер парламенту.

Гройсман також зазначив, що захоплюється мужньою поведінкою співгромадян на цьому судилищі.

"Дякую Олегу та Олександру за принципову позицію. І хочу підкреслити, Україна боротиметься за кожного свого політичного полоненого і не заспокоїться допоки не буде визволено останнього з них", - наголосив він.

Нагадаємо, що Північно-Кавказький окружний військовий суд оголосив вирок у справі Сенцова і Кольченка. Так, Олег Сенцов отримав 20 років у колонії суворого режиму, Олександр Кольченко - 10 років.

Раніше постпред України при ООН назвав вирок українським режисеру Олегу Сенцову і активісту Олександру Кольченку - вироком сучасній Росії.

Також омбудсмен при уряді ФРН закликав російську владу розслідувати факти тортур, які застосовували до Сенцова і Кольченка.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua