Віргінські острови намагалися розплутати ланцюжок Тимошенко-Лазаренко

Влада Віргінських островів у 1998 році дала ордер на обшук у приміщеннях компанії Mossacа Fonseca у пошуках документів, пов’язаних з Павлом Лазаренком, Юлією Тимошенко і компанією Bassington Ltd
Depo.Влада
5 квітня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у ордері на обшук, котрий був серед оприлюднених панамських документів, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Ордер на обшук приміщень Mossacа Fonseca був виписаний 12 червня 1998 року, сам обшук здійснено того ж дня.

У ордері вказано, що у приміщеннях компанії Mossacа Fonseca можуть зберігатися записи, файли, чеки та інші документи і кореспонденція щодо інформації про транзакції , пов’язані з Bassington Ltd, Юлією Тимошенко, Олександром Тимошенком, Петром Кириченком, Олександром Гравцем ( у документах Gravets – ред.), Павлом Лазаренком та іншими особами.

Віргінські острови намагалися розплутати ланцюжок Тимошенко-Лазаренко - фото 1Віргінські острови намагалися розплутати ланцюжок Тимошенко-Лазаренко - фото 2

Цим ордером було надано дозвіл місцевим правоохоронцям на обшук із застосуванням сили за необхідності. У ході проведеного обшуку було вилучено документи щодо діяльності Bassington Ltd.

Як відомо, за даними Süddeutsche Zeitung через Bassington Ltd Лазаренко міг отримувати гроші від колишньої прем'єрки Юлії Тимошенко за сприяння газовій компанії, яку та очолювала.

Речник Тимошенко у відповіді на запит видання заперечив будь-які її зв'язки з Bassington Limited і наголосив, що вона "ніколи не пересилала нелегальних грошей Павлу Лазаренку чи пов'язаним із ним фірмам".

Читайте також: За що Тимошенко потрапила у скандал з офшорами в Панамі

Більше новин політики читайте на