Віра Савченко: Політики нам не допомогли

У родині української полонянки налякані наміром Надії йти до кінця. Без води Надія Савченко не проживе і тижня
Depo.Влада
4 березня 2016 21:27
ФОТО: depo.ua

Про це попередили українські лікарі, повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

До наступного судового засідання протягом 9 березня полонянка може впасти в кому. Ростовські тюремники це розуміють, тому збираються годувати полонянку насильно. Хоча сама Надія заборонила російським лікарям навіть торкатися її. Свого листа вона передала через адвокатів. Захисники хотіли умовити її хоча б пити воду. Однак Надія заборонила медикам взагалі торкатися її, навіть для взяття аналізів. Будь-яке застосування до неї фізичної сили Сваченко буде розцінювати як тортури і чинитиме опір.

"Якщо до 9 березня я залишуся живою, вимагаю вивезти мене в судове засідання. У разі моєї смерті забороняю розтин мого тіла і вимагаю віддати його цілим моїм мамі і сестрі", - заповіла українка. Медики кажуть, що шансів протриматися до 9 березня у Савченко мало. "Буде згасати обмін речовин і поступово всі функції організму. Це близько десяти днів. Але Надія входить в слабкій голодування з недоїданням, стресами і попереднім голодуванням. Тому у неї цей термін може бути коротшим - до семи днів", - прогнозують фахівці. Наступні чотири дні в СІЗО вихідні. Що з Надією - ніхто не знатиме. Її сестра Віра, яка перед виїздом в Україну, останній бачила Надю - в розпачі.

"Я запитала: як вона ці дні проведе. Вона відповіла: лежати і економити енергію. Їй байдуже вже все. Тому що все, як розповідали, різні плани у нас були - все політики нам не допомогли", - розповіла вона.

Нагадаємо, 3 березня в суді Донецька Ростовської області завершилися дебати у справі Надії Савченко, де виступили з останнім словом її адвокати, однак самій підсудній останнього слова не дали. Вчора вона заявила, що сухе оголосить голодування

Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. 

Читайте також: Останній ультиматум Савченко: Путін у глухому куті

Більше новин політики читайте на <