Віра Савченко назвала фейковий лист Порошенка "гарною" спецоперацією

Сестра Надії Савченко Віра переконана, що випадок із фейковим листом від президента України був масштабною спецоперацією Кремля, у якій було задіяно безліч людей
Depo.Влада
14 березня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Насправді це була гарна, масштабна спецоперація, були дивні дзвінки мені і ще людям, які були на Майдані, зараз, з певних причин, ми не так активно спілкуємося, бо немає часу, але вони (Кремль, - ред.) прощупали, вони задіяли всіх", - зазначила Віра Савченко.

При цьому вона підкреслила, що якщо пікетується посольство Росії в Україні, то українці не зачіпають консулів, а Росія вдається до усіх засобів.

"Якщо ми громимо їхні посольства, вони громлять наші посольства, то принаймні ми не зачіпаємо консулів, консульство в цих підводних брудних іграх, а вони це роблять. Про це вони промовчали, щоб це виглядало як безневинний такий жарт, оце підлість, це вся натура Кремля", - наголосила Віра Савченко.

Водночас Віра Савченко переконана, що адвокат її сестри Марк Фейгін не міг знати про те, що лист підроблений.

"Нехай багато хто говорить, він (Фейгін, - ред.) працює на ФСБ. Він працює. Не знаю, на кого він тільки не працює. Справді, якщо слухати розмову, він людина щира. Справді, було зіграно на психологічних портретах багатьох людей, задіяли цих людей, вдало посмикали за ниточки, ні в кого не закралося сумнівів, ніхто не захотів перевіряти. Тому, не думаю, що Фейгін щось там знав і був підготовлений", - резюмувала вона.

Нагадаємо, що раніше адвокат Надії Савченко Марк Фейгін опублікував у своєму "Твітері"  лист нібито глави української держави до льотчиці з проханням припинити сухе голодування. Крім того, в листі йшлося, що президент хотів би бачити Савченко в оновленому уряді.

Однак згодом Фейгін повідомив, що лист президента виявився фейковим. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада