Вінниця бунтує проти сепаратизму: на вулиці вийшли люди

На центральній вулиці Вінниці, Соборній, сьогодні пройшла хода проти сепаратизму
Depo.Влада
8 грудня 2014 13:39
ФОТО: depo.ua
Вінниця бунтує проти сепаратизму: на вулиці вийшли люди
Вінниця бунтує проти сепаратизму: на вулиці вийшли люди

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на місцевий сайт «Моя Вінниця».

«Близько 4-5 тисяч вінничан провели ходу, а потім віче, в резолюції якого вони засудили події 6 грудня, висунули вимогу провести розслідування, покарати винних і розпустити облраду», - пишуть журналісти.

Крім того, за повідомленням, мітингувальники вимагають у центральної влади не допустити в області «ДНР-сценаріїв» з самопроголошеними губернаторами.

У той же час, як повідомляє «Вінниця Daily», мітингувальники йшли, тримаючи в руках великий прапор України, і вигукували: «Слава Україні - Героям слава!», «Україна понад усе!» та «Вінниця понад усе!». Вони пройшли по центральній вулиці міста і зібралися на площі «Небесної сотні», де продовжують свій мітинг.

За повідомленням сайту «20 минут», голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник сьогодні на прес-конференції заявив, що готовий піти у відставку, проте керуючись виключно законами України. «Я готовий на будь-який крок, навіть піти у відставку з завтрашнього дня, однак тільки тоді, коли передам область, за яку відповідальний, як посадова особа виконавчої влади, у стабільному стані», - зазначив він.

Нагадаємо, як повідомляв ДеПо, 6 грудня вдень у Вінниці відбулася провокація, в ході якої активісти взяли штурмом будівлю ОДА, кидали димові шашки і билися.

Про подробиці провокації читайте у статті «Хто влаштував вінницький штурм».

7 грудня 200 мітингувальників заявили, що відправили у відставку чинного губернатора Анатолія Олійника і обрали «народного губернатора» - Олексія Фурмана.