Вінник анонсував доповідь щодо ситуації з українськими арсеналами

Під час наступного засідання комітету Верховної Ради з національної безпеки та оборони Тетяна Чорновол зробить доповідь щодо ситуації з будівництвом складів, арсеналів, та баз зберігання для Міністерства оборони України

Про це заявив народний депутат від БПП, секретар комітету Іван Вінник на засіданні ТСК, передає Depo.ua.

"На наступного засіданні комітету Тетяна Чорновол зробить доповідь. У нас є позитивні висновки, є негативні, але враховуючи, що ця інформація була засекречена державним оборонним замовленням, ми спочатку її заслухаємо в закритому режимі", – наголосив він.

Водночас Вінник зазначив, що "комітет дуже стурбований ситуацією з будівництвом складів, арсеналів, баз зберігання для Міністерства оборони".

"Ви, напевне, пам'ятаєте активну позицію комітету після останніх вибухів у Ічні. І активну позицію після вибухів у Калинівці. Ми навіть, до речі, попереджали, що Ічня може стати наступною. Нажаль це трапилося. Активна позиція полягала у виділенні майже двох мільярдів гривень в напрямок будівництва захищених складів і сховищ. Ми зараз, як суб'єкт парламентського контролю, як комітет Національної безпеки та оборони, контролюємо використання та ефективність цих коштів. Нам відомо, що здійснення цих видатків було реалізоване через державне оборонне замовлення. Я із колегами, зокрема із Тетяною Чорновол… ми відвідали декілька баз", – додав він.

Нагадаємо, 9 жовтня 2018 року о 3:30 в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території 6-го Арсеналу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook