Геращенко: Вимоги "ЛНР" і "ДНР" щодо акредитації гуморганізацій неприпустимі

Вимоги "ДНР" і "ЛНР" щодо акредитації міжнародних гуманітарних організацій є неприпустимими
Depo.Влада
18 серпня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua

 Про це Уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, народний депутат Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні так звані "ЛНР-ДНР" вимагають від міжнародних гуманітарних організацій так званої акредитації на окуповних територіях", - заявила Геращенко.

При цьому вона додала, що 70% гумдопомоги, що йде в Україну від міжнародних організацій, поставляється саме на тимчасово окуповані території.

"Будь-яка акредитація міжнародних місій там не потрібна і неприпустима - бо ж це по суті легітимізація бандитів. Україна жорстко заявила про неприпустимість такої акредитації і міжнародні організації, які, будемо відвертими, спочатку велися на такий тиск і шантаж, все ж визнали справедливість української позиції", - додала Геращенко.

Вона підкреслила, що від "російських гумконвоїв" ніхто жодної акредитації не вимагає.

"Черговий російський гумконвой готується вдертися на Донбас... В цей час на окупованих територіях фактично заблокована робота міжнародних гуманітарних організацій і місій, які весь цей рік війни фактично рятували людей від гуманітарної катастрофи (в умовах повної блокади з боку бойовиків будь-якої української гумдопомоги)", - заявила Уповноважений президента.

Більше новин про політику читайте в розділі Влада.depo.ua