Відставка Путілова – консолідована позиція 6-ти з 7-ми фракцій Херсонської облради, – спільна заява

Відставка голови Херсонської облради Андрія Путілова – це відповідь на узурпацію влади в області його сім’єю
Depo.Влада
9 вересня 2016 20:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві депутатських фракцій облради, поширеній сьогодні, повідомляє depo.ua з посиланням на "Херсонські вісті".

 У заяві відзначається, що відставка Путілова – консолідована позиція 6-ти з 7-ми фракцій обласної ради.

"Ми не боремося проти фракції політичної партії "Блок Петра Порошенка". Ми виступаємо проти однієї людини, сім’я якої узурпувала владу в області, як свого часу сім’я Януковича узурпувала владу в країні", – зазначили депутати.

Вони наголосили, що окрім питання про відставку Путілова, проголосовані інші пункти порядку денного сесії – зокрема соціальна сфера та обороноздатність Херсонської області.

"Ми вважаємо ці питання не менш важливі, ніж відставка голови ради. Саме тому вони були проголосовані на сесії, яка продовжилася згідно з рішенням присутніх депутатів", – повідомили автори заяви.

Представники фракцій Херсонської облради повідомили, що всі рішення прийняті на сесії у суворій відповідності з регламентом: депутати голосували особисто, результат підтверджений підписом у протоколі.

"Спроби Путілова відіграти ситуацію, його аргументація тільки зайвий раз свідчать, як далеко здатен зайти політик у боротьбі за збереження крісла. До прокуратури надіслано скаргу на дії Путілова, спрямовані на зрив роботи обласної ради", – зазначили вони.

Наступного тижня, після проведення консультацій, буде узгоджено кандидатуру нового голови обласної ради.

"Звертаємось до наших колег з фракції політичної партії "Блок Петра Порошенка" долучитися до консультацій щодо консолідованої позиції з приводу нового голови облради та працювати задля розвитку Херсонщини та всієї України", – наголошується у заяві.

Заяву підписали представники таких фракцій у Херсонській обласній раді: ВО "Батьківщина", "Наш край", "Опозиційний блок", "Об’єднання "Самопоміч", Радикальна партія та "УКРОП".

Сьогодні, 9 вересня 2016 р., на черговій сесії Херсонської обласної ради голосами 38 депутатів Андрій Путілов був знятий з посади голови Херсонської обласної ради. Рішення було ухвалено більшістю від загального складу ради, що становить 64 депутати. Засідання Херсонської обласної ради, відповідно до рішення депутатів, поновиться о 10:00 понеділка, 12 вересня.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада