Відставка голови Сумської облради не зашкодить партнерським стосункам БПП і "Батьківщини", – Нагорна

Фракція БПП "Солідарність" у Сумській обласній раді вважає фракцію ВО "Батьківщина" своїм політичним партнером та готова до співпраці
Depo.Влада
2 грудня 2016 16:53
ФОТО: depo.ua

Про це заявила на своїй сторінці у Фейсбук керівник секретаріату Сумської організації "Солідарність" Марина Нагорна, коментуючи відставку голови обласної ради Семена Салатенка. 

За словами Нагорної, звільнення Салатенка з посади стало результатом його непрофесійності та неспроможності керувати таким колегіальним органом, як Сумська обласна рада. 

"Фракція БПП "Солідарність" вважала та вважає фракцію ВО "Батьківщина" своїм політичним партнером та готова до подальшої співпраці! Звільнення Семена Салатенко з посади голови Сумської обласної ради стало результатом його непрофесійності та неспроможності керувати таким колегіальним органом, як Сумська обласна рада. Останньою краплею став пов'язаний з ним корупційний скандал щодо перевищення ним своїх повноважень та "відмазування" потенційного вбивці від кримінальної відповідальності. Адже кожний, хто сідає за кермо в нетверезому стані – злочинець! З таким головою ради стало неможливо працювати!", – написала Нагорна. 

"Фракція БПП "Солідарність" в своїй подальшій роботі готова до співпраці в інтересах громади зі всіма депутатами та фракціями незалежно під політичних прапорів та гасел!", – додає Нагорна. 

Нагадаємо, що сьогодні депутати Сумської обласної ради проголосували за відставку голови ради Семена Салатенка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада