Відставка Богдана і призначення Єрмака. Що це означає?

Чи справді Коломойський програв і втратив свою людину?

Відставка Богдана і призначення Єрмака.…

Неправда. Богдан частково вийшов з-під контролю і його відставка не була прикрою несподіванкою. Дехто взагалі говорить, що Коломойський був у цьому зацікавлений. Але головна причина відставки полягає в тому, що Богдан сам себе переграв, вважаючи себе незамінним.

Чи справді це посилення російської партії?

Так. Це правда. Але також треба розуміти, що Богдан не впливав взагалі на зовнішню політику і тому глобально мало що зміниться в цьому питанні. Ми як рухалися в сторону "формули Штайнмайєра" так і будемо рухатися. Єдине питання на яке поки немає відповіді, чи буде призначено когось в "противагу" до Єрмака. Наразі такої людини немає (Шефір не хоче бути таким персонажем) і тому Єрмак зможе практично одноосібно контролювати доступ до "тіла".

Чи правда, що зараз почне сипатися фракція "Слуг" в Раді?

Неправда. Зараз почнуться великі торги і, очевидно, що будуть виставлені на торги низка політичних посад. Головне питання, чи буде визначено відповідального за парламент. Поки такої людини в зе-команді немає. Якщо таку людину не визначать ( з відповідними можливостями), то і далі будуть іти торги між групами впливу.

Після відставки Богдана відкрилася "вакансія смотрящего" за силовиками і судами. І тут виникає резонне питання, хто замкне на собі цю вертикаль: голова офісу чи буде введений спеціальний зам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"