Відмова команди Зеленського від своїх обіцянок лише за добу тягне на рекорд Гіннеса, - Ірина Геращенко

Менше ніж за 24 години команда переможця другого туру виборів президента Володимира Зеленського повністю змінила свої передвиборчі обіцянки
 

Відповідне відео перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко оприлюднила у Facebook, передає Depo.ua.

"Це тягне на рекорд в книзі Гіннеса! Менше, ніж за 24 години після виборів повністю спростувати всі свої виборчі обіцянки", - заявила Геращенко.

Геращенко нагадала Зеленському риторику його передвиборчої кампанії, озвучивши слогани його агітаційних бордів. Вона порівняла їх зі словами представників штабу Зеленського, які заявили, що у сферу компетенції президента не входять питання обґрунтованості ціни на газ та покарання за корупційні злочини.

"Вже сьогодні ми дізналися, що не президент відповідає за тарифи, а як же тоді закінчення епохи бідності? Виявляється, що президент не може відрубувати руки, тому що це (і не руки), мають засуджувати суди. А як же тоді закінчення епохи брехні? Виявляється, що Мінські угоди – це єдиний реалістичний формат вирішення війни на Донбасі. А як же тоді торгівля на крові і закінчення епохи жадібності?", - обурилась Геращенко.

За її словами, кампанія Зеленського була побудована на брехні, маніпуляціях і фейках.

"Цікаво, що сьогодні думають його виборці? Ну, а ми уважно слідкуємо за тим, як нову команда виконує свої передвиборчі обіцянки", - додала перший віце-спікерка.

 

Нагадаємо, 22 квітня команда коміка Володимира Зеленського, який згідно з екзит-полами перемагає на виборах президента, не запропонувала нічого нового щодо вирішення війни на Донбасі, коли той стане президентом України.

Крім того, у Зеленського розповіли, що зниження цін на комуналку не входить до повноважень президента.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна