Від партії Зеленського втік ще один кандидат у парламент

Екс-заступник міністра оборони Юрій Гусєв відмовився йти на вибори в складі партії "Слуга народу"

фото: УНІАН

Про це він розповів виданню "НВ", інформує Depo.ua.

"Я вирішив і це моє рішення не продовжувати участь у парламентських виборах", — сказав Гусєв.

За його словами, останні три дні, на нього сталася інформаційна атака. Гусєв упевнений, що це ті ж люди, які його атакували в 2015-му році, коли він працював у Міністерстві оборони.

Гусєв додав, що за день до проведення з'їзду партії "Слуга народу", він пройшов детектор брехні, результати якого були передані президенту та керівництву АП.

"Наскільки я знаю, результати були позитивними", — повідомив він.

При цьому Гусєв каже, що обговорив своє рішення не балотуватися у Раду з президентом.

Екс-замміністра залишається у команді Володимира Зеленського, і буде їй допомагати, але в іншій ролі, про яку в подальшому стане відомо.

"Фейкові новини буду спростовувати фактами", — сказав він.

На з'їзді партії Слуга народу, який пройшов у суботу, 9 червня, його прізвище назвали 41-м у списку кандидатів у нардепи.

Нагадаємо, що після скандалу у соцмережах телеведучий Дмитро Співак вирішив залишити "Слугу народу".

Також повідомлялося, що 25-річна Ірина Панченко, яка веде активне світське життя, за що ЗМІ назвали її "київською тусовщицею", не буде балотуватися у Верховну Раду за списком партії "Слуга народу".

З-поміж цього стало відомо, що директор Департаменту молоді та спорту КМДА, відомий фехтувальник Вадим Гутцайт також один із тих, хто передумав балотуватися в український парламент від партії "Слуга народу".

Сьогодні, 13 червня, з'явилась інформація, що блогер і ведучий телеканалу "1+1" Сергій Іванов відмовився від пропозиції партії "Слуга народу" брати участь в парламентських виборах – причиною цього є позиція його сім'ї та недостатня фінансова незалежність.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна