Від МВФ залежить, чи вчасно подадуть до Ради держбюджет-2017, – нардеп

Від кредиту МВФ залежить, чи буде своєчасно поданий проект держбюджету-2017 в парламент
Depo.Влада
13 вересня 2016 21:51
ФОТО: depo.ua

Про це у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна" повідомив народний депутат України Іван Крулько.

"Більше року Україна не отримувала від МВФ ні копійки і прожила, нічого не сталося. З одного боку, треба пам'ятати, що кошти МВФ потрібно буде повернути. З іншого боку, президент добре знає, що кошти МВФ не йдуть на реформи, ці кошти, це поповнення золотовалютних резервів, а також для підтримки національної валюти... А інші форми участі та співпраці з іншими світовими донорами, вони і повинні забезпечувати проведення реформ... Немає довіри, що ці кошти будуть витрачені на цілі, які задекларовані, що в Україні будуть здійснюватися ті системні реформи, про які голосно заявляє українська влада, але які залишаються словами", – сказав Крулько.

Також нардеп додав: "Курс гривні не залежить від того, яке завтра буде прийнято рішення (щодо траншу МВФ, – ред.)... Для того, щоб розплатися з бюджетниками, у нас граються з курсом... Курс долара в проекті закону про бюджет визначений, він складає здається 27,2 на наступний рік".

"Від кредиту МВФ залежить, чи буде своєчасно поданий бюджет у парламент. За моєю інформацією, якщо буде прийнято позитивне рішення, то бюджет внесуть до 15 вересня", – зазначив Крулько.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко під час виступу в Дніпропетровській області допустив, що вже завтра, 14 вересня, Україна може отримати черговий транш від МВФ.

Міжнародний валютний фонд 14 вересня розгляне питання про виділення нового траншу для України.