Від Луценка вимагають відкрити справу проти Лещенка, Ситника та Холодницького

Нардеп від фракції "Народний фронт" Павло Пинзеник звинувачує нардепа від БПП Сергія Лещенка в незаконному збагаченні і просить Генпрокуратуру відкрити проти нього справу, а також директора НАБУ Артема Ситника та керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницький
Depo.Влада
26 жовтня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у зверненні Пинзеника до ГПУ, передає Depo.ua з посиланням на ZN.UA.

"Існує ймовірність систематичного отримання Лещенко незаконної винагороди за діяльність в якості народного депутата, в інтересах певних осіб, в тому числі, ризик фінансування Сергія Лещенка з російських джерел, зацікавлених в підриві національної безпеки України", - вказує Пинзеник в своєму зверненні.

Також нардеп наголошує на необхідності відкриття кримінального провадження щодо директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, який, за словами парламентаря, затягував перевірку придбання Лещенком квартири і протягом певного часу не вносив цю інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Крім того, Пинзеник наполягає на відкритті провадження з аналогічної причини проти голови Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

"Прошу прийняти рішення про порушення досудового розслідування за фактами ймовірного незаконного збагачення народного депутата України Сергія Лещенка та/або вчинення ним інших злочинів і/або корупційних діянь. Прошу також прийняти рішення про порушення досудового розслідування і/або здійснення інших корупційних діянь Директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником і керівником Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким", - сказано в зверненні.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що НАБУ допустило порушення при перевірці можливих корупційних дій Лещенка, пов'язаних з набуттям ним квартири в центрі Києва.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада