Від агресії Росії постраждало 9354 людини, – Матіос

Україна зібрала понад 400 томів матеріалів про агресію Росії. До суду направлено 27 обвинувальних актів, у тому числі стосовно 8 росіян
Depo.Влада
21 березня 2016 12:07
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу повідомив заступник генерального прокурора - головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає depo.ua.

Загалом, за його словами, у справі про злочини проти основ національної безпеки України зафіксовано 9,3 тисяч постраждалих. 

"Встановлено та документально-процесуальним шляхом зафіксовано кількість постраждалих, що становить 9 тис. 354 особи, з яких 2055 загиблих, а також 7299 поранених військовослужбовців ВСУ. Слідчими військової прокуратури за цей час допитано понад 4500 свідків і потерпілих, проведено понад 1700 судових експертиз", -  сказав Матіос.

За його словами, військова прокуратура здійснює досудове розслідування у понад 100 кримінальних процесах, які об'єднані в одне провадження

"Зараз обсяг досліджених і зібраних матеріалів становить понад 400 томів", - заявив прокурор.

"За результатами розслідування цих злочинів до суду направлено уже 27 обвинувальних актів, у тому числі стосовно 8 громадян Росії, троє з яких діючі військовослужбовці ЗС Росії", - додав Матіос.

Крім того, за його словами, повідомлено про підозру 19 громадянам РФ, 14 з яких - військовослужбовці Збройних сил Росії (перебували і допитані на території України), з яких оголошено в розшук 11 військовослужбовців, які були захоплені під час подій в Іловайську.

"Судом надано дозвіл на затримання доставку до арешту у вигляді утримання під вартою ряд військових начальників Генштабу, це начальник Генштабу Збройних сил РФ, генерал армії Герасимов, а також інші військові посадові особи", - нагадав Матіос.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада