Вибори на Полтавщині відбулися з фальсифікаціями та підкупом виборців кандидатом від Батьківщини, – нардеп Каплін

Керівництво ВО "Батьківщина" має вийти із заявою та засудити дії свого осередку у місті Лохвиця на Полтавщині та сприяти розслідуванню зафіксованих фактів порушень під час виборів у 151-му виборчому окрузі
Depo.Влада
25 липня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua

Про це в прямому ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України Сергій Каплін. Та наголосив, що на довиборах 17 липня було дуже багато порушень та справжній "парад скопійованих у Росії брудних технологій", пишуть "Українські новини". 

"У 151-му виборчому окрузі вибори на Полтавщині почалися з того, що одна жіночка прийшла та принесла документи на реєстрацію кандидата від Батьківщини – Руслана Богдана, який фігурував в низці корупційних скандалах кримінального характеру. Це дуже багата людина, газовий магнат та олігарх, який продає людям отой дорогий газ, проти тарифів на який ми боремося", – розповів Сергій Каплін. Він також зазначив, що ця жіночка принесла написані однією рукою документи та зареєструвала ще 25 технічних кандидатів, більшість з яких навіть не знали про свою участь у виборах.

За словами нардепа, ці технічні кандидати отримали чималі гроші та дали змогу опонентам посадити сотні своїх членів на різних дільницях. "Були навіть такі дільничні комісії, де кандидат від Батьківщини мав більшість своїх представників у ДВК та міг крутити життям та рішеннями цієї комісії, як циган сонцем", – заявив лідер "Партії простих людей", який відмовився визнавати результати сфальсифікованих виборів.

"Ми не визнаємо результати цих виборів. Я ніколи не погоджуся потиснути руку або назвати депутатом людину, яка купила собі мандат і не виключено, що за російські гроші, – сказав в ефірі Сергій Каплін, – Адже коли подали в розшук голову штабу Батьківщини В’ячеслава Демчука, який влаштував від Батьківщини цю ганебну багатомільйонну фальсифікацію… були проведені обшуки. І в одного з учасників цієї оборудки, депутата райради Петра Чорного вилучили кримський російський паспорт, який був зашитий у спортивній сумці. І ця людина їздила з цією сумкою в Крим за російськими грошима, якими потім підкуповували десятки тисяч людей".

На думку політика, за підкуп виборців та крадіжку владу в регіоні винні мають понести кримінальну відповідальність. І ті, хто це організував на Полтавщині та в інших регіонах, мають сісти в тюрму.

"Наше завдання це зупинити і добитися перевиборів. Я піду на ці перевибори разом зі своєю командою і не маю сумніву, що ми переможемо. Як ми цього разу перемогли, але наш результат було вкрадено тими, хто підкуповував виборців та фальсифікував результати волевиявлення за долари з Росії", – заявив в ефірі нардеп Сергій Каплін та закликав громадян України долучатися до цієї боротьби.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада