Вибори на Донбасі неможливі без вирішення питань безпеки, - прес-секретар Кучми

Учасники Тристоронньої контактної групи заявляють, що вирішення питання про вибори на Донбасі неможливе без вирішення питань безпеки
Depo.Влада
29 квітня 2016 18:39
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написала прес-секретар представника України в Тристоронньої контактної групи, другого президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передає depo.ua.

"Під час засідання Тристоронньої контактної групи Леонід Кучма ще раз озвучив позицію української сторони: без вирішення блоку питань з безпеки неможливо перейти до вирішення політичних питань, в тому числі, до питання про вибори на непідконтрольної Україні частині Донбасу: в даний час немає ніяких умов для їх проведення", - написала вона.

Сьогодні учасники Тристоронньої контактної групи виступили з заявою про свою підтримку режиму повного припинення вогню, який повинен настати з 30 квітня 2016 року.

"Ця заява є продовженням мирних ініціатив Президента України Петра Порошенка. Хочеться сподіватися, що ця заява дасть імпульс для вирішення проблем блоку питань з безпеки", - сказано в повідомленні.

ОБСЄ також закликала сторони конфлікту на сході України терміново і повністю дотримуватися угоди про припинення вогню, оскільки в останні тижні ситуація з безпекою сильно погіршилася.

За словами головного монітора СММ ОБСЄ в Україні Ертугрула Апакана, в останні тижні СММ зареєструвала найбільшу кількість порушень режиму припинення вогню, а також переміщення багатьох видів зброї, які раніше були у місцях постійного зберігання, а зараз перебувають у користуванні на лінії зіткнення.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада