Вибори-2016: Чи поступиться Коломойський Порошенку мандатом на Прикарпатті

За даними екзит-полів на окрузі №85, де "ноздря в ноздрю" йдуть представники БПП та УКРОПу, ситуація вкрай хитка і дає підстави очікувати тривалих розборок
Depo.Влада
17 липня 2016 23:15
ФОТО: depo.ua
Вибори-2016: Чи поступиться Коломойський Порошенку мандатом на Прикарпатті
Вибори-2016: Чи поступиться Коломойський Порошенку мандатом на Прикарпатті

Фінал довиборів на окрузі № 85, де головними претендентами на перемогу, на разі, є брат міністра палива та енергетики Сергій Насалик від БПП та брат власника відомого гірськолижного курорту "Буковель" Віктор Шевченко від УКРОПа, був прогнозований. Утім, на даний момент маємо два протилежних екзит-пола. Перший від КВУ - віддає перевагу Насалику - в нього 22,1% проти 18,7% у Віктора Шевченко. Другий від місцевої агенції новин "Фіртка" - тут інший розклад: Шевченко має 19,79% проти 17,25% у Насалика. Якби там не було - зрозуміло одне - хто переможе остаточно не ясно, і ціною питання можуть бути якісь десятки голосів, враховуючи дуже низьку явку.

При цьому слід звернути увагу от на який момент - загалом по Україні на цих довиборах Коломойський і Порошенко старалися не псувати один одному гру - "Приват" не став плутатися під ногами у Ричкової в Дніпрі, а БПП не заважає на Волині перемогати кандидату від "Привату". В принципі, щось подібне мало бути і на Прикарпатті, адже, багато експертів виводили у фаворити поруч з Насаликом представницю опозиційної "Батьківщини" Ольгу Сікору, яка раз вигравала вибори на цьому окрузі в 2012 році, а раз - програвала у 2014-ому. Шевченку відводили третє, а то й четверте місце - після "Свободи".  Але не так сталося як прогнозувалося. Таким чином, округ на Прикарпатті стає чи не єдиним суперечливим округом, який, так би мовити, може порушити компроміс між Коломойським і владою.

Час у Коломойського подумати є, адже, підрахунок голосів щойно починається. А подумати йому слід над тим, чи варто воювати за мандат, якщо для цього з'являться реальні підстави. З іншого боку відступити може і влада, адже, Коломойський наразі швидше союзник, ніж ворог. Утім, усі ці питання відкладаються до перших результатів підрахунку голосів. Єдине, що варто відзначити, так це несподівано невеликий результат "Батьківщини" та "Свободи". Прикарпаття раптом почало обирати не опозиціонерів та націоналістів, а бізнесменів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада