Вибори-2015: Cобаки знову перемогли людей

Чому усі політики бояться малочисельного "собачого лоббі"
Depo.Влада
9 жовтня 2015 09:00
ФОТО: depo.ua
Вибори-2015: Cобаки знову перемогли людей
Вибори-2015: Cобаки знову перемогли людей

Завершилося висування кандидатів на місцеві вибори. І в Україні знову не з'явилося жодного кандидата в мери, який би сказав: я змушу власників собак прибирати лайно за своїми чотириногими друзями, забороню їм гуляти без намордників і встановлю драконівські штрафи за вигул собак на дитячих майданчиках.

Напевне, немає жодної людини, яка б не плювалася від кількості собачих екскрементів в наших зелених зонах. Чи є хоч хтось, хто не зіткнувся з власником здоровенного пса, який без намордника бігає поруч зі своїм власником, а власник говорить наляканому перехожому: “не бійтеся, він не кусається”. На днях я бачив, як одна дамочка прив'язала кавказьку вівчарку поруч з аптекою, а нещасні бабусі змушені були чекати поки ця, вибачте на слові, дурепа, купувала собі ліки.

Так чому ж жодна політична сила, жоден кандидат не зміг знайти в собі силу волі, щоб виступити проти собачого лоббі? Відповідь дуже проста – собачники складають приблизно 15 відсотків електорату міст (на селі цієї проблеми немає). Собачники - це величезне лоббі, проти якого ніхто не хоче виступати. Собачники традиційно доволі згуртовані і готові зацькувати будь-кого, хто виступить проти них. От так, 15% любителів песиків псували і псуватимуть життя решті українців.

Більше про політичне життя читайте на Влада.depo.ua