Вертоліт Януковича з дизайнерським інтер'єром виставлений на продаж

Вертоліт Agusta AW139, яким користувався колишній президент України Віктор Янукович, виставлено на продаж двома компаніями - швейцарською Sparfell & Partners і американською SkyQuest International
Depo.Влада
6 травня 2016 16:34
ФОТО: depo.ua

Вартість повітряного судна з інтер'єром від дизайнерської компанії Pininfarina на сайті авіаброкер з оголошенням про продаж не вказується, передає depo.ua.

Відповідно до опису вертольота, салон від Pininfarina з шумопоглинанням і клімат-контролем розрахований на шість пасажирів, причому два крісла з оббивкою з натуральної шкіри виконані в комплектації VVIP (very very important person). У салоні є супутниковий телефон і розважальний центр з сенсорним дисплеєм, супутниковим радіо, програвачами CD і DVD, вісьмома динаміками і двома 15-дюймовими екранами, а також куточок відпочинку.

Пропонований до продажу вертоліт Agusta AW139 проведений в 2008 році. З 2010 року це повітряне судно з бортовим номером UR-CRB перебувало у власності української організації ТОВ "Центравіа", яка належала зареєстрованій на острові Мен компанії Aero Holdings. Державне управління справами президента України орендувало машину у власника за 7,5 мільйона гривень (915 тисяч доларів) на рік.

В середині липня 2014 року вертоліт був перереєстрований на острові Мен під номером M-OLJM і переданий компанії Boutique Aviation Limited, адреса якої збігається з адресою Aero Holdings. Обома компаніями управляє Wilton (IOM) Ltd.

Одночасно з цим глава Державного управління справами президента України Сергій Березенко, повідомляв, що вертоліт "просто пропав" з балансу установи відразу після того, як "пропав Янукович".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада