Верховний суд відхилив апеляцію Гриценка на рішення щодо позову до ЦВК

Касаційний адміністративний суд Верховного суду відмовив у задоволенні апеляції кандидата у президенти Анатолія Гриценка на рішення суду першої інстанції, який відхилив його позов до Центральної виборчої комісії (ЦВК) про доступ до реєстру виборців

Про відповідне рішення, яке суд ухвалив 8 лютого ввечері, повідомив уповноважений представник Гриценка у ЦВК Руслан Чорнолуцький, передає Depo.ua із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За його словами, тепер штаб Гриценка має намір оскаржити в Окружному адміністративному суді Києва саму постанову ЦВК №170 від 25 жовтня 2018 року про внесення змін до постанови ЦВК №74 від 26 березня 2014 роки (про порядок передачі електронної копії бази даних Держреєстру виборців фракціям Верховної Ради і кандидатам в президенти при підготовці проведення виборів президента) у частині незаконності пункту 3.5.

У цьому пункті йдеться про те, що перегляд електронної копії бази даних реєстру виборців здійснюється представником парламентської фракції або кандидатом у президенти в приміщенні ЦВК, де розміщено автоматизоване робоче місце, обладнане спеціальним програмним забезпеченням.

При цьому представнику фракції Верховної Ради або кандидату в президенти заборонено копіювати та передавати інформацію з електронної копії бази даних Державного реєстру виборців з використанням будь-яких технічних засобів або програмного забезпечення, здійснювати фото- і відеозйомку.

"Ми вважаємо, що дані зміни внесені ЦВК навмисне, за межами виборчого процесу", - зазначив Чорнолуцький.

Нагадаємо, 31 січня кандидат у президенти та голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко подав до суду на Центральну виборчу комісію.

Проте 4 лютого суд відмовив Гриценку у позові на Центральну виборчу комісію.

7 лютого Гриценко подав апеляцію щодо відхиленого позову до ЦВК.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна