Верховний суд позбавив Льовочкіна землі під Києвом

Верховний суд України скасував незаконні судові рішення, винесені на користь колишнього голови Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Сергія Льовочкіна
Depo.Влада
12 листопада 2016 17:45
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, захищені інтереси територіальної громади Козинської селищної ради Київської області під час розгляду Верховним судом України справ за позовами прокурора, передає Depo.ua.

Встановлено, що виконавчим комітетом цієї ради у 2002 році, всупереч вимогам Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 116, 118 Земельного кодексу України та поза межами наданих йому законом повноважень ухвалено низку рішень, якими передано у приватну власність громадян земельні ділянки для забудови загальною площею майже 0,50 га.

За даними Генпрокуратури, у подальшому власниками цих земель стали колишній глава Адміністрації президента часів Януковича Сергій Льовочкін та його родич.

"Незважаючи на правомірність доводів прокурора про відсутність у виконавчого комітету ради права ухвалювати рішення про надання у власність земель комунальної власності, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ погодився із судом апеляційної інстанції, який у задоволенні позовів відмовив", - йдеться у повідомленні.

Після цього Генпрокуратура подала заяви до Верховного суду про перегляд судових рішень.

"Найвищий судовий орган погодився з доводами прокурора і 09.11.2016 скасував незаконні судові рішення, а справи направив на новий розгляд до суду першої інстанції", - резюмували в ГПУ.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада