Великобританія каже, що в Україні ситуація тривожна з трьох причин

Мінські домовленості не виконані, гуманітарна ситуація не поліпшується, Крим - досі незаконно анексований і права людини в Криму, як і раніше, порушуються
Depo.Влада
11 грудня 2015 20:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив представник Великої Британії під час засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Україні, передає depo.ua.

За його словами, тривожна ситуація в Україні зберігається через три основні причини, - невиконання Мінських домовленостей, відсутність прогресу щодо гуманітарної ситуації, продовження анексії Криму, а права людини на півострові як і раніше піддаються репресіям.

"Все більше порушень щодо режиму припинення вогню ми спостерігаємо. Через протипіхотні міни гинуть люди, через важке озброєння гинуть люди. Гинуть від того озброєння, що повинно бути відведене. Більшість порушень здійснюються сепаратистами", - заявив він.

Щодо відсутності прогресу в гуманітарній ситуації, то він зазначив, що сепаратисти досі не надають доступ СММ ОБСЄ, важливим гуманітарним організаціям. Як наголосив він, так звані гумконвої Росії без дозволу влади продовжують заїжджати на територію України. Окрім того, як зазначив представник Великої Британії, близько 2 млн людей живуть в районах наближених до бойових дій. Нещодавні відкриття 3 логістичних центрів України - це втішна новина, але вона як і раніше не змінює ситуацію на краще.

"Минуло понад 20 місяців з моменту анексії Криму. Тривають репресії, обмежується свобода людей, право віросповідання", - зазначив представник Британії.

Більше міжнародних новин читайте на Depo.Світ

Мітки: ООН, Україна