"Важливий кожен: програма дій" презентовано у Києві

Соціальна платформа та громадсько-політичний рух "Важливий кожен" ініціювали створення програми соціально-економічних реформ "Важливий кожен: програма дій"

Платформа об'єднала лідерів громадської думки, експертів, роботодавців, громадські організації та профспілки.

Під час круглого столу, який відбувся у Києві в приміщенні інформагенції "Укрінформ", експерти Громадсько-політичного руху "Важливий кожен" представили власні напрацювання з удосконалення системи соціальних виплат та соціального захисту населення, формування тарифної політики, зміни системи оподаткування, покращення митного контролю, стабілізації фінансової системи, удосконалення процесу децентралізації, оптимізації роботи місцевих органів влади.

Тепер документ, який містить експертні рекомендації щодо реформування країни, буде презентовано в усіх найбільших містах країни в рамках всеукраїнського туру. До написання "Важливий кожен: програма дій" долучилися провідні експерти в різних сферах.

Серед експертів оновленої соціальної платформи: Борис Марков, Ярослав Солтис, експерти з місцевого самоврядування Констянтин Дикань і Віталій Мельничук, фахівець з державного управління Віктор Лисицький, правозахисник Іван Макар, представники профспілок Володимир Фундовний і Михайло Ромась.

"Ми розпочинаємо всеукраїнський тур і будемо презентувати нашу програму дій в усіх куточках України. Перша редакція нашої програми стала в нагоді можновладцям, вони дослухалися до наших напрацювань. Деякі речі були прийняті. Сподіваємося що наша доопрацьована програма буде в нагоді і кандидатам в президенти, і народним депутатам. Тим більше, що цього року ми обираємо нове скликання Верховної Ради. Ми і далі будемо відстоювати соціально орієнтовані реформи", - заявив під час презентації координатор Громадсько-політичного руху "Важливий кожен" Михайло Ромась.

До Громадсько-політичного руху "Важливий кожен" входять однойменні політична партія, громадська організація, благодійного фонд, профспілка, Вільна профспілка освіти і науки України, громадська організація "Ветеранська взаємодопомога" та інші небайдужі партнерські об'єднання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна