Ватажок "ДНР" ще раз замахнувся узяти "Харків та інші міста"

"Глава" сампроголошеної Донецької народної "республіки" Олександр Захарченко укотре анонсував військовий наступ на Україну
Depo.Влада
1 травня 2015 12:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Новости Донбаса".

"Для гарантованого забезпечення безпеки нашої республіки (а ми розуміємо, що з суміжних з нами територій можуть вестися обстріли, або ці території можуть бути використані як плацдарм для початку бойових дій), нам доведеться брати ті території, які гарантовано забезпечать безпеку нашої землі. І як далеко ми на ту територію зайдемо - залежить тільки від України. Тобто, якщо вона готова буде розмовляти з нами нормально після звільнення всієї території "ДНР" і покаже нам, що вона готова до діалогу, то тоді ми будемо з нею розмовляти ", - сказав ватажо "ДНР".

В іншому разі Захарчекно пригрозив узяти "Харків і всі інші міста, щоб забезпечити безпеку донецької землі".

Головний бойовик наглосив, що готовий до переговорів з президентом України Петром Порошенком, а ось спілкуватися з прем'єром Арсенієм Яценюком не має наміру.

"Ви знаєте, якщо так ось розібратися як глава Донецької народної республіки я готовий сідати з президентом України Порошенко розмовляти про припинення вогню, про повернення нашої території без кровопролиття, про відновлення нашої інфраструктури і наших зруйнованих об'єктів за рахунок українських властей (я вважаю , що якщо саме вони все це зруйнували, то повинні і відновити). Це так. А хто такий для мене Яценюк? Ніхто. Сідати з ним я не збираюся ні за стіл переговорів, ні просто так поруч ", - пояснив Захарченко.

Він додав, що готовий вести торгівлю з Україною.

Захарченко також упевнений, що вибори на Донбасі пройдуть тільки за законами його угруповання.

Нагадаємо, що ватажок "ДНР" постійно плани захопити всю  Донецьку область, яку вважає своєю територією