Ватажки "Л-ДНР" не збираються вести переговори з Савченко щодо полонених

Окупанти частини Луганської області скептично поставилися до переговорів народного депутата Надії Савченко з ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким
Depo.Влада
12 червня 2016 09:26
ФОТО: depo.ua

Про це "Інтерфаксу" сказав представник "ЛНР" на переговорах в Мінську Владислав Дейнего, передає depo.ua.

"Перш ніж приймати рішення про можливість такого роду зустрічі, необхідно, щоб Савченко позначила конкретне коло питань, які вона хоче в рамках цієї зустрічі підняти. Потім ми оцінимо, чи мають її пропозиції перспективу, і, виходячи з цього, будемо приймати рішення про можливість такого роду зустрічі ", - заявив Дейнего.

Разом з тим в "ЛНР" дивуються з приводу пропозиції Савченко обговорювати обмін полоненими з ватажками "Л-ДНР" поза мінського формату і вважають його неприйнятним.

"Переговори про обмін полоненими лежать в площині роботи відповідної підгрупи в рамках мінських переговорів. Україну там представляє Віктор Медведчук. Якщо Савченко хоче надати йому сприяння в рамках мінського процесу - це одна справа, якщо ж вона хоче винести обговорення цього питання за рамки контактної групи і створити якусь альтернативу Мінську - то це неприйнятно ", - сказав Дейнего.

У свою чергу в "уряді ""ЛНР вважають малоймовірною можливість прямих переговорів Плотницького з Савченко за межами ""ЛНР.

"У глави республіки" дуже щільний графік. Малоймовірно, що він зможе провести зустріч за межами республіки", - повідомили в "раді міністрів" "ЛНР".

Нагадаємо, нардеп Надія Савченко заявила, що готова до переговорів про звільнення полонених з Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада