Ватажка "ЛНР" кличуть на суд у Київ

Подільський райсуд Києва викликав "главу ЛНР" Ігоря Плотницького на судове засідання 31 серпня
Depo.Влада
10 серпня 2016 10:52
ФОТО: depo.ua

Повістка опублікована в офіційному виданні центральних органів виконавчої влади "Урядовий кур'єр", передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Плотницького викликають до суду як звинувачуваного за ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення), ч. 2 ст. 258 (терористична діяльність), ч. 3 ст. 332 (незаконне переміщення осіб через кордон) Кримінального кодексу.

Засідання призначено на 31 серпня на 13:00.

Явка звинувачуваного обов'язкова: він повинен мати при собі паспорт або документ, що засвідчує особу.

У випадку неявки Плотницького справу розглядатимуть у порядку спеціального (заочного) судового провадження.

Нагадаємо, що цьогоріч у березні Прокуратура Києва передала в суд заочний обвинувачувальний акт проти Плотницького за фактом здійснення терористичного акту, захоплення в заручники й викрадення старшого лейтенанта Збройних сил України, тепер депутата Надії Савченко.

Додамо, що вранці 6 серпня стало відомо, що в Луганську підірвали автомобіль глави терористичної організації "ЛНР" Ігоря Плотницького. У Службі безпеки України цю інформацію підтвердили, назвавши інцидент замахом. 8 серпня у Плотницького заявили, що він вийшов на роботу після замаху. Сам він у відкритому зверненні звинуватив у всьому "ворогів Донбасу", які підірвали його через заздрість.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада