Вакарчук розповів, з ким хоче об'єднатись у коаліцію

У новому парламенті партія "Голос" розглядатиме можливість коаліції з силами, які підтримують європейський вибір України і готові діяти за принципами нової політики, однак співпрацю з антиукраїнськими і псевдопатріотичними силами при цьому виключено

Таку заяву зробили у пресслужбі партії "Голос", передає Depo.ua.

"З усіма силами, які так чи інакше підтримують європейський вибір України і не тільки декларують, але й своїми діями доведуть готовність діяти за принципами нової політики, ми готові розмовляти. Але з тими, хто буде маніпулювати, брехати, перекручувати факти і вдаватись до чорних технологій, ми не будемо співпрацювати навіть тоді, коли вони будуть розмахувати найпатріотичнішими прапорами", — сказав лідер "Голосу" Святослав Вакарчук в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

Він уточнив, що називати потенційних партнерів можна буде тільки під час обговорення коаліційної угоди тими силами, які потраплять в парламент. Сьогодні це не має сенсу в тому числі через те, що реальні позиції партій можуть відрізнятись від передвиборчих обіцянок.

"На жаль, багато політичних партій мають дуже розмиті програми або не до кінця артикулюють ті чи інші речі. А інші, які щось декларують, насправді так не думають і потім змінять свою думку. Тому все, що ми можемо зараз обіцяти, — що ми точно не будемо об'єднуватись з антиукраїнськими силами. Такими, як сили Медведчука, які просто тягнуть нас на Росію. Про це не може бути й мови", — заявив лідер "Голосу".

Партія не об'єднуватиметься також зі старими політиками, додав він: "У старих політиків є один великий недолік, який вони вважають перевагою: вони добре вміють маніпулювати. Вони знають, як щось сказати, щось не сказати, з кимось десь об'єднатися, а на наступний день встромити ніж у спину тим, з ким об'єднувались".

Він висловив сподівання, що всі проукраїнські сили на ділі продемонструють готовність об'єднуватись і допомагати одне одному.

Нагадаємо, згідно з опитуванням групи "Рейтинг" в період з 20 по 24 червня, лідером електоральних симпатій серед політичних сил залишалася партія "Слуга народу" — її готові були підтримати 45,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

1 липня опитування свідчили, що до парламенту точно пройшли б партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Батьківщина", "Європейська солідарність" та "Голос".

8 липня повідомлялося, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, то до парламенту пройшли б партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Батьківщина", "Європейська солідарність" і "Голос".

Однак, як стало відомо 16 липня, за даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, якби вибори до Верховної Ради проходили у середині липня, то в парламент нового скликання пройшли б п'ять партій, серед яких немає "Голосу".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme