Вадим Денисенко: залякування стало головною технологію на виборах в Чернігові

Враховуючи роздачу величезної кількості продпайків, зниження явки є технологією проведення виборів партії "УКРОП" на чернігівському окрузі №205
Depo.Влада
20 липня 2015 12:50
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua заявив народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Денисенко.

"Протягом останніх трьох днів у Чернігові відбуваються постійні скандали. Зокрема, відбулося захоплення двох офісів Березенка. При цьому в обох випадках логіка простою: спочатку вривалася група народних депутатів, а потім за ними йшов натовп людей, яких вони називають "спортивними журналістами". В одному з офісів взагалі відбулася "безпредельна" історія, коли в офісі знаходилася жінка з малою дитиною. Крики, бійки перелякали дитину. Варто віддати належне, що міліція, у всякому разі поки що, адекватно на це реагує і в цілому справляється з ситуацією", - зазначив народний депутат.

"Як говорять місцеві мешканці, у місті з'явилося 400-500 людей, яких називають "спортивними журналістами". По Чернігову ходять здорові накачені хлопці, які поводять себе навряд чи дуже культурно. Це призводить до створення абсолютно нервової ситуації в місті. Все виглядає так, що це зроблено спеціально і є частиною політтехнології. Вона полягає у тому, щоб завдяки нервовості і страху - а в Чернігові, до речі, ніколи до цього не було подібних ситуацій, це абсолютно тихе місто - це призвело до суттєвого падіння явки. На це явно розраховує штаб Корбана. Враховуючи роздачу величезної кількості продпайків зниження явки є технологією проведення виборів партії "УКРОП" на цьому окрузі", - зазначив він.

Нагадаємо, вчора відбулася словесна перепалка між нардепом Борисом Філатовим та губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі.