Вадим Денисенко: Україні потрібно почати діалог з Польщею про Волинську трагедію

Українській і польській сторонам необхідно почати діалог щодо Волинської трагедії
Depo.Влада
20 липня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua

Про це під час круглого столу на тему "Перші наслідки рішення про "Волинський геноцид". Чи переможе в Україні євроскептицизм?", організованого тижневиком "Ділова столиця" і журналом "Власть денег" спільно з міжфракційним депутатським об'єднанням "Антипопулісти" розповів народний депутат України Вадим Денисенко, передає depo.ua з посиланням на "ДС".

"Питання Волинської трагедії перейшло з церковної площини в політичну. При цьому, якщо в Україні останні 2-3 тижні це питання практично не висвітлювався в ЗМІ, то в польських медіа дискусії велися дуже активно", - розповів він.

Денисенко додав, що не знає, чим закінчиться розгляд питання про визнання або невизнання Волинського геноциду в Сеймі, проте припустив, що польські політики можуть ухвалити постанову, а не закон з даного питання.

Співголова МДО "Антіпопулісти" уточнив, що потрібно залучати до вирішення такого делікатного питання і інші держави, зокрема Литву, і намагатися налагоджувати діалог між країнами.

"Нам не можна заганяти цю ситуацію в глухий кут. У всіх своя правда, але нам сьогодні необхідно задавити в собі деякі емоції, заспокоїтися і почати адекватний діалог з Польщею і Литвою.", - резюмував Денисенко.

Нагадаємо, 7 липня Верхня палата польського парламенту (Сенат) ухвалила постанову щодо Волинської трагедії . 

 У резолюції сенатори закликають польський Сейм встановити 11 липня Національним днем пам’яті жертв "геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада