Про вихід з кризи

Я не люблю путінську Росію, але вчора і сьогодні вони показали нам, як потрібно працювати в період кризи

Вадим Денисенко
політолог
Про вихід з кризи

Уряд Медведєва розробив програму виходу з кризи. Що там записано – глобально не має значення. Для нас важливо інше – в період кризи потрібно пояснювати народу, як із цієї кризи виходити. Люди не хочуть чути яйцеголові виступи з тисячами цифр.

Людям не потрібно говорити про дерегуляцію і диверсифікацію. Люди мають почути прості речі: для малого бізнесу ми збережемо всі привілеї на наступні 5 років, ніхто ніякі субсидії чіпати не буде, а люди, які створюють робочі місця, більше не вважаються ворогами народу.

На жаль, нічого цього ми не почуємо. Чому? Та тому, що всі будуть говорити про коаліційну угоду, про олігархів, які плетуть інтриги і про те, чи виторгує собі Ляшко посаду в новому Кабміні. Інтриги і імітація – це основа нинішнього політичного процесу. При цьому інтернет-суспільство прийняло цю гру. Патерналізм перкочував ФБ і став основою критики влади, опозиції, снігопадів, котиків і всього чого забажаєте.
Всі ті, хто зараз в коментах в усьому звинувачує Порошенка, Яценюка і будь-кого іншого, нехай спочатку задумається над собою. Від широти мислення споживача ФБ теж багато залежить. Якщо б вдалося масово вийти за межі конструкції "зрада – ви маєте щось зробити" політики теж почали поводити себе інакше. Але натомість, в різних модифікаціях, ми вже рік пережовуємо 3-4 теми. Ніщо так не розслабляє політика, як вузьколобість самого просунутого і інтелектуального виборця-патерналіста. Для чого щось робити? Політик наперед знає, що скаже його крикливий виборець з "Фейсбуку".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme