Вадим Денисенко: Путін буде говорити з Януковичем? Це смішно

Народний депутат від БПП Вадим Денисенко в інтерв'ю Depo.ua розповів, навіщо росіяни витягли із нафталіну Віктора Януковича

- Пане Вадиме, щойно відбулася прес-конференція Януковича. Які у вас враження? Що він сказав найважливішого?

- В принципі, найцікавішим на цій прес-конференції був зовнішній вигляд Януковича. Він погладшав.

- Але давайте все ж таки подивимося ширше. Нащо взагалі все це затівалося?

- Єдина важлива новина з усієї прес-конференції – те, що він готовий говорити з Путіним і зайняти місце Медведчука у питанні звільнення полонених. Уявіть, Путін буде говорити з Януковичем? Це смішно. Загалом, Медведчуку було присвячено достатньо багато часу на цій прес-конференції. Янукович дуже розшаркувався перед ним. Але росіянам ця заява була потрібна тільки для одного – щоб продемонструвати перед частиною українських виборців, що вони готові до діалогу у питанні звільнення полонених і заручників, а от саме українська влада не хоче домовлятися. Українська сторона прибрала Медведчука із переговорного процесу, але росіяни готові дати у цей процес Януковича. Втім, українська влада на це не погоджується, і значить, українці погані, а росіяни хороші і пухнасті. І донести цей меседж - єдина насправді серйозна задача, яка стояла перед Януковичем.

- Наскільки реалістична така пропозиція?

- Це так само нереалістично, як і миротворчий потенціал Медведчука. У росіян не стоїть питання про мир і не стоїть питання про заручників і в'язнів. У них стоїть питання виключно про одне – про анексію всієї України. І тому будь-які заяви Януковича не будуть мати під собою жодного підґрунтя.

- І все ж таки, якщо оцінити, крім зовнішнього вигляду, манеру поведінки Януковича, про що вона говорить?

- Вона говорить лише про одне: він все більше відривається від реалій. Якщо дивитися з психологічної точки зору, він говорить як дитина-фантазер, яка починає вірити у свої фантазії, не розуміючи абсолютну безглуздість своїх заяв.

Моя точка зору – цю прес-конференцію взагалі обговорювати не варто. Але якщо підсумовувати, то, крім того, що було сказано про миротворчу місію Януковича, більше знайти щось змістовне і цікаве неможливо. І це свідчить лише про одне: що російські спецслужби ніколи не відзначалися нестандартними ходами. Вони завжди люблять працювати по накатаній. Зараз в питаннях України, в питаннях виборів вони так і діятимуть.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна