Літо. Чмоки-чмоки Саакашвілі та Труханова

Ви можете сміятися, але екс-президент Грузії та громадянин Росії та мер Одеси сперечаються за те, хто перший зробить селфі з парою, яка одружиться за день
Depo.Влада
31 липня 2016 11:38
ФОТО: depo.ua
Літо. Чмоки-чмоки Саакашвілі та Труханова
Літо. Чмоки-чмоки Саакашвілі та Труханова

Почнемо з історії. Спочатку Кабмін прийняв рішення дозволити кільком містам, в тому числі і Одесі, реєструвати шлюби за один день. Потім Саакашвілі почав будувати незаконну "будку" у дворі Обладміністрації, яка мала стати будочкою для реєстрації шлюбу. Труханов підхопив цей скандал і сказав, що Одеса має стати Лас-Вегасом по реєстрації шлюбу, а тому "будка" Саакашвілі це зло. А потім мер Одеси взагалі перейшов в контратаку і заявив, що місто готове взяти на себе всі витрати на проведенню Євробачення. Про це дещо в іншій формі говорив і Саакашвілі, але ініціативу перехопив Труханов.

Забігаючи наперед, можна зразу зробити два висновки: 1. Лас-Вегаса з Одеси не вийде, бо для цього потрібно почати будувати цілу імперію з обслуговування цих весіль. 2. Євробачення в Одесі теж навряд чи буде, бо немає інфраструктури.

Історія з "весільною будочкою" Саакашвілі - це класичний приклад нашого піару. Нема ніякого рішення, нема стратегії, нема навіть уявлення про те, що потрібно зробити, щоб затягнути в Одесу всіх, хто хоче одружитися, але вже приймається рішення почати щось робити.

Що можна зробити? За нинішніх умов одну-єдину річ: Саакашвілі із губернатора перекваліфікується в керівники ЗАГСу, одягне на груди бляшану медальку з гербом і почне говорити, що "іменем України я Вас оголошую чоловіком та дружиною". А потім стане героєм фотосесій. За кілька днів йому це все обридне і він знову поїде в намет на дорогу Одеса-Рені. Тим більше, що на цю дорогу гарантовано держава виділила гроші.

Як відповість Труханов? Спочатку він розповість, що Саакашвілі завалив створення "нашого нового Лас-Вегаса", але він зараз все надолужить тим, що проведе в Одесі Євробачення. Але при цьому він не скаже головного - вимога конкурсу-крита споруда. В Одесі нема такого приміщення, хіба що треба буде за наш кошт накрити стадіон. Але це просто безглузда трата грошей.

Все це дурне вовтузіння веде до однієї великої проблеми : Одеса-неймовірно обшарпане місто, куди обшарпаніше за Львів чи Харків. Чому так? Та тому що люди, які "тримають" це місто, насправді не живуть в Одесі, або не збираються найближчим часом там жити. Саме тому Савкашвілі будує не нові президентські палаци чи мости, а будує тимчасові "будочки". А Труханов мислить категорією будівництва нікому не потрібних об'єктів, замість того, щоб просто подумати - а чи потрібна місту взагалі така споруда. Але скільки грошей потратять на піар будочки чи піар Євробачення, якого тут не буде.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада