Справу Пивоварського відкрито через зарплати у конвертах

Вадим Денисенко пояснив, що відреагував депутатським запитом на відкрите звернення підлеглого Пивоварського
Depo.Влада
10 лютого 2016 21:02
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Прочитав заяву міністра Андрія Пивоварського, що за поданням депутата Денисенка на нього відкрита кримінальна справа в НАБУ. Після цього написав йому смс про те, що його заява, м'яко кажучи, далека від істини і попросив зателефонувати. На жаль, він так і не перетелефонував", - написав Денисенко.

"Отже, що насправді відбулося і хто відкривав справу. Кілька місяців тому в пресі з'явився ряд публікацій про зарплату в конвертах, яку роздають у Міністерстві інфраструктури. На них можна було б не звертати увагу, але тут у себе на сторінці в "Фейсбуці", один із працівників Міністерства Максим Бурячок заявив, що йде з Міністерства через те, що не може миритися з зарплатами у конвертах (він називав цифру від 2 до 10 тис доларів США). Після цього я звернувся до НАБУ розглянути цю заяву цієї конкретної фізичної особи (скріншот додавався)", - пояснив нардеп.

"Це щодо того, як я "відкрив справу проти Пивоварського". Варто зазначити, що з моєї точки зору, такий чесний і просунутий міністр сам мав би ініціювати цю справу в НАБУ, щоб навіть тінь не могла впасти на його особу. І останнє, пост на "Фейсбуці" Бурячок видалив. А я, просив би Пивоварського не піаритися на відкритті справи. Мій телефон він знає. Якщо є якісь питання, я готовий йому відповісти, хоча всі відповіді викладені у вищезазначеному листі. Тому не треба переводити в політичну площину ситуацію, яку сам Пивоварський пробував замовчати ще тоді, коли він не був борцем за справедливість, а був всього лише одним із маловідомих міністрів", - додав Денисенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада