ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вадим Денисенко: Калинівки, можливо, не було б, якби після Балаклії посадили винних

Народний депутат Вадим Денисенко розповів про те,  що відбувається в Калинівці і кого слід "запитати" за те, що сталося

Depo.Влада
27 вересня 2017 09:00
ФОТО: depo.ua

Після трагедії Калинівці зразу в соцмережах почали говорити про російських диверсантів. Наскільки ця версія є реальною?

- Найбільша наша проблема - це диверсанти в погонах і при посадах. Поки рано говорити, хто винен реально. І, звичайно, виключати російський слід не можна. Є давня істина: кожній поразці передує низка зрад. Можливо, і Калинівки не було б, якби після Балаклеі посадили винних. А так все списали на російський дрон, прикрилися справді самовідданою роботою пожежних та саперів і зробили вигляд, що нічого не сталося.

Ви вірите, що хтось понесе покарання?

- На жаль, поки не дуже. Вибачте за трохи несумісну іронію, але я буду радий, якщо тут когось посадять. У нас силовики вміють робити маски-шоу там, де їм потрібно. І ще вони уміють прекрасно відкривати справи проти бізнесу. В інших випадках вони неефективні. Зараз є всі передумови до того, що знову на передній план вийдуть пожежні і сапери.

І все ж, якщо це справді була диверсійна російська група, ми маємо шанси побачити цих росіян на лаві підсудних?

- Якщо це були росіяни, то вони не могли діяти без підтримки групи людей на складах. Як на мене, яка б не була версія, але начальник частини вже мав би бути під арештом. Це, звичайно, якщо не шукати стрілочників.

В мережах багато говориться про паніку. Чи справді в Вінниці панують панічні настрої?

- Страх перед тим чи іншим ризиком завжди страшніший за сам ризик. І людей, звичайно, можна зрозуміти. Хоча, говорити про паніку - це явне перебільшення. Я хотів би навести один простий приклад. Журналіст одного популярного каналу в бронежилеті і касці сьогодні вів репортаж, ховаючись за якимось парканом, і розповідав про неймовірну кількість вбитих собак і кішок на дорогах. При цьому, на дорозі спокійно пересувалися автомобілі і пішоходи. На жаль, відповідальність ЗМІ ніхто не відміняв.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада