Нові обличчя Верховної Ради: Андрій Вадатурський

За підсумками парламентських виборів близько половини народних обранців вперше отримають мандати нардепів. ДеПо знайомить з кожним із них
Depo.Влада
3 листопада 2014 19:45
ФОТО: depo.ua
Нові обличчя Верховної Ради: Андрій Вадатурський
Нові обличчя Верховної Ради: Андрій Вадатурський

Вадатурський Андрій Олексійович, округ №130 (Баштанка, Миколаївська область), «Блок Петра Порошенка», член партії «Блок Петра Порошенка»

Офіційна біографія

Народився 11 квітня 1973 року в селі Трикратне Вознесенського району Миколаївської області. У 1996 році закінчив Український державний морський технічний університет, інженер-електрик. З 1997 по 2000 рік навчався на економічному факультеті Лондонської школи економіки і політики, магістр наук з економіки.

З 1997 по 2000 рік - менеджер комерційного відділу компанії «Нібулон» (суміщав роботу з навчанням у британській школі). З 2001 по 2003 рік був начальником торгового відділу компанії «Нібулон». З 2003 року обіймає посаду заступника генерального директора з торгівлі компанії «Нібулон».

ЗА КАДРОМ

Батько Андрія Вадатурського - Олексій Вадатурський, генеральний директор компанії «Нібулон» - одного з найбільших аграрних підприємств України.

На парламентських виборах 2014 року балотувався по округу №130 від «Блоку Петра Порошенка», де переміг, набравши 43,75% голосів. Друге місце зайняв самовисуванець Фелікс Ольшевський із результатом 26,53% голосів. Цікаво, що на парламентських виборах 2012 року тут здобув перемогу кандидат від «Батьківщини» Ігор Бриченко - єдиний з опозиціонерів-мажоритарників у Миколаївській області. Проте цього разу Бриченко вирішив йти не по округу, поступившись ним Вадатурському-молодшому, а 47-м номером у списку «Народного Фронту» і тепер також стане народним депутатом.