У зоні АТО з сьогоднішнього дня будуть жити «за особливим статусом»

Закон про особливий порядок на непідконтрольних українській владі територіях на Донбасі набув чинності
Depo.Влада
18 жовтня 2014 13:08
ФОТО: depo.ua
У зоні АТО з сьогоднішнього дня будуть жити «за особливим статусом»
У зоні АТО з сьогоднішнього дня будуть жити «за особливим статусом»

Як передає ДеПо, закон вступив в дію після публікації в газеті «Голос України».

Особливий статус надається на 3 роки територіям в окремих районах Донецької та Луганської областей, які не контролюють сили АТО станом на день прийняття закону.

Управління в містах, селах і селищах здійснюється територіальними громадами через органи місцевого самоврядування згідно з Конституцію та Законами України.

Повноваження місцевих рад та посадових осіб, обраних на позачергових виборах в 2012 році, достроково припиняються.

Позачергові вибори депутатів районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад, сільських, селищних та міських голів в окремих районах Донецької та Луганської областей призначаються на 7 грудня 2014 року.

Нагадаємо, що в «ДНР» похвалили Порошенка за підписаний закон, але чхати на нього хотіли. При цьому Путін вважає прийнятий в Україні закон про особливий статус Донбасу не ідеальним, але правильним документом. На зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в Мілані президент України Петро Порошенко підкреслив, що місцеві вибори, які повинні пройти на Донбасі, базуватимуться саме на підписаному  Законі «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».