ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "Жулянах" утримують 9 громадян Грузії, - ЗМІ

В аеропорту "Київ" (Жуляни) утримують 9 громадян Грузії, яких готують до депортації з України

Depo.Влада
17 листопада 2017 18:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив з аеровокзалу адвокат Тамаза Шавшіашвілі, який вважається одним з утримуваних, Павло Богомазов, передає Depo.ua із посиланням на УП.

В аеропорту у юриста виникла суперечка з представниками солом'янського управління поліції. Богомазов повідомив їм, що за інформацією, яку він отримав від представника Держприкордонслужби Максима Самарського, на території аеропорту тримають 9 громадян Грузії, серед яких може бути і його клієнт Тамаз Шавшишвілі.

Правоохоронці заявили, що їм нічого про це не відомо, і відмовились пропускати адвоката далі, стверджуючі, що це режимний об'єкт, доступ до якого обмежений.

Богомазов попросив, щоб хтось з поліцейських провів його у місце, де тримають грузинів, аби він пересвідчився, чи є там його підзахисний. Йому відмовили.

Богомазов знайшов поліцейського, який погодився сам сходити і усе перевірити.

Пізніше юрист розповів, що правоохоронець повернувся з нічим. Розповів, що там йому сказали, що Шашвіашвілі там немає.

"Але все це слова, вірити цьому не можна", - зазначив Богомазов.

Адвокат каже, що правоохоронці відмовляються повідомляти йому будь-яку інформацію з цього приводу і пропонують подавати офіційний запит, а він не може втрачати на це час.

У цей момент до юриста підійшов чоловік, з яким вони приїхали до аеропорту, і повідомив, що, за його інформацією, громадян Грузії утримують в "профілакторії для екіпажів, що знаходиться в кінці дороги вздовж терміналу D".

Адвокат і люди, з якими він прибув до аеровокзалу, вирішили піти туди.

Нагадаємо, раніше колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявляв, що спецпризначені викрали журналіста провідної грузинської телекомпанії "Руставі-2" Тамаза Шашвіашвілі і двох його друзів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада