В'їзд росіян в Україну треба обмежити, - Шкіряк

Радник міністра внутрішніх справ підтримує введення візового режиму
Depo.Влада
4 жовтня 2016 16:06
ФОТО: depo.ua

Потрібно обмежити можливість в'їзду росіян до України. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, повідомляє Depo.ua. За його словами, візовий режим з Росією потрібно було вводити вже давно.

"Безумовно, я підтримую цю ініціативу. Жодної критики не витримують аргументи, які йдуть відносно супротиву такої норми. Бо ми прекрасно розуміємо, що сьогодні будь-який громадянин України є потенційно в небезпеці, відвідуючи Росію. У нас ситуація,коли ми маємо відкриту війну з Росією, маємо провокації з боку російських терористів, постійні провокації з боку російських спецслужб відносно українців, і при цьому не впроваджуємо візовий режим. Не треба хвилюватися тим, хто час від часу їздить до Росії, хоча я рекомендую утримуватись від подорожей в цю тоталітарну крану, бо є загроза раптом стати "шпигуном" або "агентом спецслужб", що доводить ситуація з Сущенком", - вважає він.

Шкіряк зазначив, що "не нормально, коли немає віз між Україною та державою-агресором".

"Я сподіваюся, що Рада рано чи пізно прийме рішення про візовий режим і Кабмін розпочне відповідну процедуру, що може тягнутися від 3 до 6 місяців. Проблем з тими, хто туди раніше їздив, не буде, в кого є там родичі. Але ми маємо обмежити можливість в’їзду російських громадян сюди. Якби цей режим був раніше, тут не було б таких людей як Шувалов", - підсумував він.

Нагадаємо, що у комітеті Ради вже схвалили візовий режим з Росією.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада