В уряді з’являться нові віце-прем’єри, що приглядатимуть за "кущами" міністрів, – Ложкін

Угрудні 2015 року у Кабінеті Міністрів мають з’явитися нові віце-прем’єри, які також керуватимуть міністерствами
Depo.Влада
15 листопада 2015 10:16
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю ZN.UA розповів глава Адміністрації президента Борис Ложкін, передає depo.ua.

За його словами, передусім треба ставити питання "про переосмислення структури Кабінету Міністрів".

"Міністерств буде більше? Менше? Яка функція віце-прем'єрів? Чи будуть вони суміщати, що, на мій погляд, правильно, віце-прем'єрство з керівництвом міністерством?" - Сказав Ложкін.

Також він висловив переконання, що в уряді обов'язково повинен з'явитися віце-прем'єр з євроінтеграції "як координатор всіх наших зусиль у цьому напрямку".

"Крім того, необхідний віце-прем'єр, який би відповідав за економічні реформи, їх координацію. Напевно, найбільш логічно, щоб він був суміщений з міністром економіки. Такі два драйвери, сфокусовані на двох основних напрямках, в Кабміні вкрай необхідні. Повноваження віце-прем'єрів повинні бути реальними, їх вплив на "кущ" ввірених міністерств - відчутним, а не існуючим виключно на папері ", - підкреслив Ложкін.

Він додав, що на сьогодні президент з прем'єром ще не сідали за серйозне обговорення ні структури Кабміну, ні кадрових змін. "Консенсус є з приводу необхідності термінового заповнення вакансій - міністра екології та міністра охорони здоров'я, який давно написав заяву про відставку", - сказав Ложкін.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк планує запровадити посаду міністра у справах учасників антитерористичної операції.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад