В уряді похвалилися результатами роботи ЗВТ з ЄС

З 1 січня 2016 року, коли почала діяти зона вільної торгівлі з Європейським Союзом, митниці України видали майже тисячу сертифікатів форми EUR.1. на товари, що поставляються до країн ЄС
Depo.Влада
6 січня 2016 17:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі Урядового офісу з питань європейської інтеграції, передає depo.ua.

В уряді вважають, що нова спрощена процедура проходження товарів вітчизняних експортерів сприятиме підвищенню конкурентоспроможності продукції українського виробництва та спрощенню її виходу на європейський ринок.

"На сьогодні найбільше сертифікатів видано до Великої Британії – 451 та Австрії – 280 (йдеться переважно про яблучний концентрат); до Польщі – 62 (безбарвне скло), до Німеччини – 57 та Іспанії – 42 (переважно мед), до Франції – 35 (переважно насіння та мед)", - зазначили у прес-службі.

Як повідомляється, сертифікат заповнюється та видається митними органами України на кожну партію товарів у разі, якщо його потрібно пред'явити як доказ, що товари відповідають вимогам правил визначення преференційного походження, встановлених в Угоді про асоціацію, при застосуванні преференційних ставок ввізного мита.

До того ж з метою забезпечення виконання функцій з видачі сертифікатів ДФС України розроблено програмно-інформаційний комплекс "Реєстр виданих сертифікатів форми EUR.1".

Зазначимо, сертифікат EUR.1 підтверджує статус преференційного походження товару та застосовується для безмитного експорту продукції до країн ЄС.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: Уряд, ЄС, ЗТВ