В "Укртатнафті" кажуть, що Коломойський замість технологічної нафти залишив їм українську "туфту"

Нове керівництво Кременчуцької філії держкомпанії "Укртатнафта" в результаті інвентаризації технологічної нафти на НПЗ, виявило повну відсутність нафти сорту Urals, яка мала там зберігатися, та підміну її українською нафтою
Depo.Влада
13 липня 2015 16:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив керівник Кременчуцької філії "Укртатнафти" Віталій Величко, передає depo.ua з посиланням на "Економічну правду".

"30 червня 2015 року, особисто, разом зі своїм заступником Галиною Петровою та начальником управління економічної безпеки центрального офісу Костянтином Сингаївським провели інвентаризацію технологічної нафти на Кременчуцькому НПЗ з відбором проб. За результатами аналізів (вміст сірки) виявлено практично повну відсутність належної для зберігання нафти сорту Urals (сірка від 1,5% і вище) і підміну її українською нафтою", - заявив Величко.

Нагадаємо, що він змінив на цій посаді Щербакова, який є кумом Олександра Лазорка, екс-керівника "Укртранснафти".

Нагадаємо, що  Олексій Лазорко, який вважається людиною екс-голови Дніпропетровської ОДА, був відсторонений наглядовою радою  іншої держкомпанії - "Укртранснафти" ще 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника. Це призвело до великого скандалу та початку конфлікту між губернатором Дніпропетровщини Ігорем Коломойським та центральною владою. 20 березня Коломойський заявив, що Мірошник не буде проводити аудит в "Укртранснафті", а цим питанням займуться компанії "великої четвірки". Цей конфлікт призвів до відставки олігарха з поста Дніпропетровського губернатора.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.