В "Укрпошті" погрожують зірвати доставку пенсій

"Укрпошта" припинить доставку пенсій тим пенсіонерам, які не мають банківського рахунку, якщо уряд не ухвалить рішення про підвищення тарифу на доставку пенсій до економічно обґрунтованого рівня

Про це у відкритому листі генерального директора компанії Ігоря Смілянського до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, інформує Depo.ua.

Чинний тариф на доставку пенсій – збитковий, том у разі, якщо до 1 вересня 2019 року уряд не встановить новий тариф, то державна компанія припинить доставку пенсій.

"Я завчасно попереджаю Вас, міністерство соціальної політики та Пенсійний Фонд України про те, що з 1 січня 2020 року "Укрпошта" не буде доставляти пенсії по нинішньому збитковому тарифу", – йдеться у листі голови "Укрпошти".

У компанії пропонують уряду затвердити підвищений тариф на доставку пенсій або винести доставку пенсій на відкритий тендер серед приватних поштових операторів.

"Це має бути на ринкових умовах, визначених у відкритому тендері, а не з регульованим тарифом чи виписаною під один банк постановою, як це було з переселенцями Донбасу", – заявив Смілянський.

Він також додав, що підвищення тарифу "Укрпошти" є вагомою умовою залучення компанією іноземних інвестицій.

Нагадаємо, 20 грудня Смілянський пообіцяв, що "Укрпошта" продовжить доставку пенсій у 2019 році.

Довідка: 26 жовтня "Укрпошта" пригрозила, що припинить доставляти пенсії в сільську місцевість з 1 січня 2019 року, якщо не будуть переглянуті тарифи на їх доставку.

Глава уряду Володимир Гройсман пообіцяв розібратися із демаршем керівництва "Укрпошти".

7 листопада Кабінет міністрів доручив Державній аудиторській службі за 10 днів провести перевірку, як "Укрпошта" формує ціну на доставку пенсій.

У проекті державного бюджету на 2019 рік передбачено 500 млн грн на забезпечення заробітної плати листонош "Укрпошти", які доставляють пенсії.

27 листопада, після введення воєнного стану в Україні, в "Укрпошті" заявили, що підприємство працює у штатному режимі і воєнний стан не вплине на її роботу.

12 грудня президент України Петро закликав міністра інфраструктури припинити закриття поштових відділень у селах, а також наказав припинити звільнення листонош.

19 грудня 2018 року в "Укрпошті" повідомили, що питання фінансування послуги доставки пенсій на ІІ півріччя 2019 року уряд і президент розглянуть у червні

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна