В УКРОПі назвали Порошенка "руками Путіна"

Президент України шляхом тиску на своїх політичних опонентів має намір здати весь південний схід України проросійським сепаратистам
Depo.Влада
31 жовтня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві партії УКРОП, передає depo.ua.

"Репресії ведуться проти всіх політичних сил, які послідовно виступають проти постійного "особливого статусу" і "виборів" на окупованих територіях до виведення російської техніки і найманців.

Порошенко взяв на себе зобов'язання протягнути через парламент згубні для країни зміни до Конституції. Цими репресіями він продемонстрував, що готовий діяти проти патріотів будь-якими методами", -  йдеться у повідомленні.

"Руками Петра Порошенка Володимир Путін мстить особисто Геннадієві Корбану і всім дніпропетровцям за те, що вони відстояли місто і не здали його терористам. Зараз вже стало очевидним, що здача Дніпропетровська Олександру Вілкулу та проросійським колаборантам з "Опозиційного блоку" є зобов'язанням, яке на себе взяв Петро Порошенко перед президентом Росії", - заявили в УКРОПі.

Нагадаємо, сьогодні нардеп Борис Філатов повідомив затримання Геннадія Корбана і про обшуки в офісах партії УКРОП у Дніпропетровську. 

Пізніше в ГПУ пояснили, що у Дніпропетровську проходить спецоперація з ліквідації ОЗУі зазначили, що політичного підґрунтя в цих обшуках немає.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада