В "Укроборонпромі" розповіли, як зуміли заощадити третину мільярда гривень

Державний концерн "Укроборонпром", завдяки електронним торговельним майданчикам, зекономив третину мільярда гривень за 8 місяців 2016 року
Depo.Влада
15 вересня 2016 07:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник Генерального директора з розвитку ДК "Укроборонпром" Артур Херувімов, передає depo.ua з посиланням на прес-службу концерну.

"Укроборонпром" першим серед міністерств, відомств та державних підприємств, ввів систему електронних торгів і ми впевнено говоримо про успіхи використання цієї інновації. Завдяки використанню цієї системи, у період з 1 січня по 31 серпня 2016 року вдалось досягти економії у розмірі 338,6 мільйонів гривень", – заявив Херувімов.

Від додав, що лише за серпень цього року використання інноваційної системи закупівель дозволило зберегти 38,9 мільйонів гривень.

"Укроборонпром" розміщує тендери на різних електронних майданчиках, в тому числі і на сервісах системи "ProZorro", що визнана загальнодержавною платформою прозорих закупівель.

Повідомляється, що за весь час використання системи електронних торгів у "Укроборонпромі", яка була впроваджена у жовтні 2014 року, вдалось зекономити 654 мільйона гривень.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада