В Україну прибув Джо Байден

Віце-президент США Джо Байден пізно ввечері 6 грудня прибув до Києва з дводенним візитом, в ході якого буде обговорюватися проведення реформ
Depo.Влада
7 грудня 2015 05:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив високопосадовець Білого дому, передає depo.ua з посиланням на "Голос Америки".

"Одна з основних цілей цієї поїздки – нагадати народу України та світові, що навіть при тому, що багато міжнародної уваги було приділено російському втручанню у Сирію, Сполучені Штати не забули про Україну, що Україна лишається центральним питанням наших національних інтересів", - зазначив представник Адміністрації президента США.

Також одним з основних питань, яке Байден підніме в Україні - це необхідність реформи Генеральної прокуратури.

Віце-президент США також має намір підкреслити важливість швидкого введення антикорупційної реформи. За даними співрозмовника в Білому домі, боротьба з корупцією "безсумнівно стане основним фокусом розмови".

При цьому чиновник зазначив, що позиція про летальну зброю для України в Адміністрації президента не змінилася, єдиним рішенням конфлікту Вашингтон вважає дипломатичний шлях.

"Що могло б переломити ситуацію в Україні - це кардинальна реформа в галузі безпеки в Україні та удосконалення інституційної якості і можливостей Збройних сил. Це те, на що ми націлені", - заявив він.

Повідомляється, що у Байдена запланований круглий стіл з реформаторами (громадські активісти та деякі політики) двостороння зустріч з президентом Порошенко і двостороння зустріч з главою уряду Яценюком.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада