В Україну не пустили німецького журналіста, що їхав до Одеси на 2 травня

Німецького журналіста і письменника Сааді Ісакова, який приїхав в Україну висвітлювати мітинги і траурні заходи 2 травня в Одесі, не пустили в Україну через заборону спецслужб
Depo.Влада
30 квітня 2016 23:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат у справі 2 травня Кирило Шевчук, який представляє інтереси активістів так званого "антимайдану", передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Сааді Ісакову при проходженні паспортного контролю заборонили перетинати кордон України без пояснення причин. Зараз він перебуває в транзитній зоні, а о 23:00 його відправлять назад у Німеччину", - сказав Шевчук.

За його словами журналістові заборонили зустріч із адвокатом, не вручили документального пояснення причин заборони в'їзду в країну, а також позбавили права оскаржити таке рішення.

Німецькому журналісту надали документ, в якому в якості пояснення заборони було названо рішення уповноваженого органу, зокрема СБУ. Причини рішення сказані не були.

Адвокат так званого "Антимайдану" зазначає, що німецький журналіст повинен був співпрацювати з ним, а коли його затримали, то попросив у захисника допомоги.

"Ми повинні були з ним зустрітися, бо Сааді цікавився ходом судового розгляду у справі 2 травня, в якому я виступаю адвокатом. Після того, як його не пустили в країну, Сааді попросив допомогти йому в цій ситуації", - розповів адвокат.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада