В Україні запустили сайт для аналізу роботи депутатів

Громадянська мережа "Опора" в рамках програми USAID Рада презентувала онлайн-ресурс, за допомогою якого можна аналізувати роботу народних депутатів на основі показників роботи у сесійній залі
Depo.Влада
21 березня 2016 20:09
ФОТО: depo.ua

Вони голосують для тебе - це український аналог популярної у світі громадської платформи для аналізу голосувань депутатів They Vote For You. Розробка української версії цього міжнародного проекту стала можливою завдяки підтримці National democratic institute (NDI), передає depo.ua з посиланням на "Новое время".

Ресурс містить всі голосування українського парламенту VIІI скликання, починаючи з листопада 2014 року. База даних об’єднує ті законопроекти, які мають значення для громадян, стосуються реформ та формують напрямок розвитку країни, у групи.

За допомогою сайту можна визначати позиції депутатів із суспільноважливих питань та відстежувати послідовність у голосуваннях, а також контролювати відвідуваність.

"Таким чином, можна побачити справжню позицію депутата, спираючись не на його слова, а на конкретні дії, проаналізувати наскільки дисциплінованим він є у виконанні своїх обов’язків та виявити неочікуваний зв’язок між позиціями депутатів різних політичних сил", - зазначили в Опорі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада